11.1.'11 - #1

úterý 11. ledna 2011 | 16:18

Rubriky: , ,

Milí uživatelé českého internetu,

11.1.11 je velkým dnem pro český Google, neb jak zaznamenala dnešní média, poprvé ve své historii od založení pobočky na podzim 2006 jsme se stali #1 vyhledávání na českém internetu.

Rada bych touto cestou poděkovala všem naším uživatelům i zákazníkům za jejich podporu a svým kolegům v Praze, Dublinu, Zurychu, Paříži, Londýně, Dubaji a Mountain View za výbornou spolupráci.

Čeká nás ale ještě hodně práce na straně uživatelů i firem a v roce 2011 se máte určitě na co těšit!

Aktualizace: Na zaklade reakci bych chtela jenom doplnit, ze mate samozrejme pravdu, je to jenom prvni maly uspech podle jednoho zdroje/metodologie, tj. z pohledu kolik navstevnosti Google celkove prinasi ceskym webum, ale ani my ted nemame k dispozici jina oficialni data.

Co nas tesi je spise vyvoj, tj. ze na strane uzivatelu jsme na tom zase o neco lip. V kazdem pripade je to pro nas motivace do dalsi prace, ktere nas na ceskem trhu ceka jeste hodne.


5 - počet komentářů:

Lukáš Pulda řekl(a)...

Dle jaké metodiky?? Dle Toplistu, který záhy sám označil tuto informaci za předčasnou? Viz: http://data.tyinternety.cz/img/article/img/65/07d980847db6bfc619236d149fe72d.jpg resp. http://www.toplist.cz/stat/?a=history&type=4&lang=CZ

Že tuto zprávu papouškují běžná média bych pochopil, ale tohle oficiální neříkání ničeho mě překvapilo.

Zdeněk řekl(a)...

Tuto zpravu bych na oficialnim blogu google nikdy necekal.

A hlavne myslim, ze byste se k tomu meli postavit celem a nechvastat se merenim postavenym na vode z cisel toplistu. Jedine spravne cisla by byla, pokud by si google nechal na google.cz nasadit netmonitor. Proc to neudelate?

Filip Hráček řekl(a)...

Aktualizace od Táni le Moigne (přidal jsem do článku):

Na zaklade reakci bych chtela jenom doplnit, ze mate samozrejme pravdu, je to jenom prvni maly uspech podle jednoho zdroje/metodologie, tj. z pohledu kolik navstevnosti Google celkove prinasi ceskym webum, ale ani my ted nemame k dispozici jina oficialni data.

Co nas tesi je spise vyvoj, tj. ze na strane uzivatelu jsme na tom zase o neco lip. V kazdem pripade je to pro nas motivace do dalsi prace, ktere nas na ceskem trhu ceka jeste hodne.

seo.jiri.penicka řekl(a)...

No tak na tohle "jsme na tom zase o neco lip" nezbývá, než citovat film Pelíšky:

- Víte co to znamená? To znamená, že jsme zase o krok před nimi!
- A v Seznamu nebudou mít co žrát!

viz http://videa.cyberserver.cz/vtipna-videa/pelisky-nerozbitne-sklenicky

Nevěřím, že jste nezažili komunistickou totalitu, protože vaše slova těm jejich téměř přesně odpovídají. Přeji hodně motivace do další práce, které Vás při budování úspěchů ještě čeká. Čest práci, soudruzi!

Michal řekl(a)...

"ani my ted nemame k dispozici jina oficialni data" - cože? Vy samozřejmě musíte vědět, kolik hledání Google má. Počet hledání na Seznam.cz je veřejná informace, tak ty dvě čísla porovnáte.