Google Developer Day 2010: fotky, prezentace, dojmy

čtvrtek 18. listopadu 2010 | 12:52

Rubriky: , ,

O Google Developer Day v Praze toho bylo od úterního rána napsáno hodně (např.: ~1200 tweetů), takže tento článek bude spíš takový odkazovník.Kdo jste v úterý na GDD byli, měli jste možnost vidět 24 přednášek + keynote. Přednášelo přes 40 Googlerů a hostů z celého světa — a z čeho máme ještě větší radost, pozvání přijalo i mnoho českých hostů. Tady jsou:

  • Michal Šrajer, Inmite
  • Vincent Steckler, AVAST Software
  • David Grudl, Nette Framework
  • Tomáš Bleša, ANNECA
  • Ondra 'Kepi' Kudlík, IglooNET
  • Pavel Petřek, Inmite
  • Ondřej Bartoš, Credo Ventures
  • David Podhola, Sprinx Systems

GUG
GDD by bez nich byla poloviční akce. Naši přátelé z GUGu stačili v rámci jednoho dne spustit internetovou televizi (gug.tv), uspořádat malý BarCamp, tweetovat, fotit, obsluhovat GUGkoutek a kdoví co ještě. A to ani nemluvím o GUGhackathonu, který proběhl den předtím. Ke GUGu se ještě vrátíme v dalším blogpostu, protože toho fakt stihli hodně a vůbec: zaslouží si to.

Jedním dechem chci poděkovat taky serveru SvětAndroida, který se postaral o interaktivní výstavku asi třiceti zařízení běžících na OS Android.Záznam přednášek
Pro všechny, kdo nebyli na GDD, nestihli všechny přednášky, které chtěli, nebo prostě jen potřebují osvěžit paměť: oficiální YouTube playlist z GDD. V záznamech budete ochuzeni o reakce publika a tím i značnou část celkové atmosféry (audio jde jen z mikrofonů přednášejících), ale jako informační zdroj snad budou stačit.

Prezentace
V tuto chvíli honíme přednášející, aby nám finální prezentace dodali (mnoho prezentací bylo již tradičně dolaďováno na poslední chvíli), a jakmile je budeme mít, uvěřejníme je zde na blogu (a tweetneme o tom).

Fotky
Kromě oficiálních fotek najdete na internetu i stovky dalších. Michal Šrajer si dal tu práci a zkompiloval různé odkazy do volně editovatelného dokumentu.Twitter
Od úterního rána jsem napočítal kolem 1200 tweetů s hashtagem #gddcz. Pokud nechcete promeškat doplňující informace k akci, doporučuji vám přihlásit se k odběru @gddcz. Tenhle účet ale bude pochopitelně postupně utichat, takže pokud chcete zůstat v kontaktu, spojte se přímo se mnou: @filiphracek.Díky všem!
Doufám, že se brzy zase uvidíme na podobné akci: googlí nebo ne. A samozřejmě všichni pevně věříme, že si příští rok GDD dáme znovu! Držte palce.


2 - počet komentářů:

4 řekl(a)...

akce paradni, diky za pozvani :)

jedna pripominka: ten oficialni youtube list neni uplny, v seznamu videi je jich jen 10, ale nahranych je 19, diky

Filip Hráček řekl(a)...

@4: Víme o tom, budeme doplňovat postupně.